E-learning FAQ

Tak, założenie konta jest wymagane aby wziąć udział w każdym kursie e-learning, demonstracyjnym lub płatnym. Natomiast kursy płatne umożliwiają podgląd jednej lekcji bez zakładania konta. Kliknij na program kursu w opisie kursu aby zobaczyć tą lekcję.

Tak, po zaliczeniu kursu będzie przyznany certyfikat w formie elektronicznej. Certyfikaty drukowane dostępne są tylko po za zaliczeniu kursów płatnych

Aby zakończyć kurs, oprócz zdania egzaminu, należny zakończyć wszystkie lekcje. Nie musisz przeglądnąć wszystkich slajdów, ale potrzebujesz zaznaczyć ukończenie lekcji.

Przed wygenerowaniem certyfikatu, Imię i Nazwisko można zmienić w Moje Konto/Szczegóły Konta.

Do każdego testu można podjeść dwukrotnie więc mamy nadzieję uda Ci się zaliczyć kurs za pierwszym razem. W innym przypadku prosimy o kontakt i zresetujemy Twój dostęp do kursu po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 15 zł. 

Jesteśmy zwolennikami “paperless business” i mamy nadzieję, że certyfikat elektroniczny w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Jeżeli mimo wszystko preferujesz wydrukowany dokument, opcja będzie dostępna po zaliczeniu kursu. Certyfikat zostanie wysłany na adres podany przy rejestracji pocztą priorytetową w ciągu 2 dni od uiszczenia opłaty manipulacyjnej 15 zł. 

Obecna konfiguracja systemu nie pozwala na zakończenie kursu przy braku zaliczenia. Jeżeli chciałbyś podejść do testów jeszcze raz, prosimy o kontakt. Reset wiąże się z opłatą manipulacyjną  w wysokości 15 zł.

Nie odpowiedzieliśmy na twoje pytanie? Napisz do nas.