Regulamin

Lean Vision oferuje usługi sprzedaży książek i kursów e-learning na stronie lean.pl. Inne usługi informacyjne połączone ze stronami sprzedaży znajdują się pod adresami: leanvision.com i leanvision.pl, ogólnie nazywanymi serwisem Lean Vision.

Korzystając z serwisu Lean Vision zgadzasz się na poniższe warunki:

PRAWA AUTORSKIE

Cała zawartość serwisu Lean Vision, taka jak tekst, grafika, logo, obrazy, cyfrowe pliki do pobrania jest własnością Lean Vision i jest chroniona przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie. Kopiowanie materiałów bez pisemnej zgody Lean Vision jest zabronione.

KURSY E-LEARNING

Kursy e-learning składają się z materiałów szkoleniowych w formie slajdów i z egzaminu jednokrotnego wyboru. Po dokonaniu zakupu, zapewniamy dostęp do materiałów szkoleniowych przez wyznaczony okres czasu. Dostęp ten jest często blokowany w momencie rozpoczęciu egzaminu.

Po ukończeniu kursu wyślemy Ci certyfikat na podany w formularzu rejestracyjnym adres. W przypadku wyboru kursu z certyfikatem elektronicznym, będzie on udostępniony na twoim koncie od razu po ukończeniu kursu. Jeżeli nie zdasz testu, możesz wykupić egzamin poprawkowy nieograniczoną liczbę razy za dodatkową opłatą.

Jeśli nie spodoba Ci się kurs, możesz od niego odstąpić w ciągu 14 i otrzymasz zwrot wpłaty. Warunkiem odstąpienia jest nie rozpoczęcie egzaminu. Po rozpoczęciu testu, sprzedaż jest uznana jako ostateczna i zwrot nie ma w tym przypadku zastosowania.

Jeżeli korzystasz z naszej usługi e-learning, jesteś odpowiedzialny za utrzymanie w tajemnicy swojego konta i hasła. Użytkownik zgadza się przyjąć odpowiedzialność za wszystkie czynności wykonywane w ramach swojego konta. Lean Vision zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usług oraz rozwiązania kont.

Płatność za kursy można realizować kartą kredytową lub przelewem. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@leanvision.com.

SPRZEDAŻ KSIĄŻEK

Sklep sprzedaje własne opublikowane książki, ebooki oraz książki opublikowane przez inne organizacje. Książki wysyłane są przesyłką INPOST w przeciągu 48 godzin od daty opłacenia zamówienia. Koszt przesyłki zawarty jest w cenie książki, chyba że zaznaczone inaczej. Płatność za książki można realizować kartą kredytową lub przelewem.

Jeśli nie spodoba Ci się zamówienie, po prostu zwróć je w przeciągu 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru w nieużywanym stanie lub usunięcie plików elektronicznych z komputera. Lean Vision pokrywa koszty przesyłki zwrotnej. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@leanvision.com

REKLAMACJE

Wszelkie zażalenia dotyczące naszych produktów rozpatrujemy niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu w ciągu 14 dni. W przypadku produktu fizycznego należy produkt zwrócić na adres firmy w ciągu 30 dni a produkty elektroniczne usunąć z nośników.

PŁATNOŚCI

Podmiotami świadczącymi usługi płatnosci są PayPro S.A. oraz Woocommerce Payments.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Lean Vision szanuje własność intelektualną innych. Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, prosimy o kontakt na adres info@leanvision.com.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zaakceptowanie niniejszego Regulaminu jest równoznaczne ze zgodą na warunki zawarte w Polityce Prywatności

DANE REJESTRACJI FIRMY

Lean Vision Jacek Maria Brzeski
ul. Podedworze 80
32-031 Mogilany
NIP: 774-265-89-68
REGON: 611311980

info@leanvision.com
tel. +48 604 59 2233